smoulinkaq

Poradíte, zda je možné ve Frýdku-Místku uskutečnit prodej starých věcí podle informací v popisu?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Ahoj potřebuju prodat staré věcy leddničky, pračky. oblečeni, zlato, střibro, starožitné hodinky kuchynské předměty atd.

chtěla bych se zeptat existuje někdo kdo to vykupuje? třeba aby přijel nafotil a prodal nam to jsem z frýdku mistku. Děkuji

Odpovědi
dubraro

V odkazu máte informace o několika takových službách.

Zdroj: http://www.pro­dajitozavas.cz/

ivzez

Prodejte to sami nebo dejte za odvoz.

Podobným službám akorát zaplatíte a stejně se
těch věcí nezbavíte (inzerují na stejných portálech,
jako byste inzerovali Vy).