smoulinkaq

Ahoj potřebuji program do pc který je zdarmá abych mohlá stahovat do mobilu přes bluetoch

nedavno jsem dostalá bluetoch nainstalovalá sem si potřebné ovladače do pc jak chci stahovat přes nokia pc suite tak jak chci vybrat typ připojeni bluetoch tak všecký typy připojeni sou šedivé ani kliknuti na připopojeni přes bluetoch nejde nebo sou i jine programy? dik

Odpovědi
dj.david1234

Ovi PC suite..

anonym

Musíš napárovat mobil s PC, pak nemusíč používat OOVI. Dej BT(bluetooth) do USB, PC jej najde a zobrazí ikonu v systray (dolní lišta, co jsou hodiny), klikni na ikonu BT (je modrá, takové hranaté B). Po spuštění dej vyhledat zařízení, to už máš určitě spuštěné BT a viditelné všem (první napárování nutno). Po vyhledání potrvď svého mobila, pak zadáš vlastní kód (nedáj automatický kód), na MT (mobilní telefon) zadáš ten samý kó a máš je napárovaný. Zruš viditelnost MT. Kdykoliv chceš něco poslat do MT nebo PC už nemusíš párovat a viditelnost můžeš mít skrytou.