Julinka 77

Poradíte, zda nějak řešit? Myslím si, že můj rodinný přítel a já jsme se do sebe zamilovali, ač on je o dost mladší.

Laska.

Nejlepší odpověď
JamesCZ

Rodinného přítele? To znamená co? No záleží o kolik je mladší. Zpravidla má být chlap o nějaký ten pátek starší, ale zas ne třeba o deset let. A taky záleží kolik ti je :) Jestli je ti 15 a je mu 10, tak to asi ne, viď? :) Pokud mu je 18+, tak bych to asi neřešil, uvidíš sama, jestli to bude klapat a nebo ne :)

Další odpovědi
nyjono

Dost dobře nevím, co vlastně chceš vědět.

aliendrone

Blahopřeji. Hned jak napíšeš s ČÍM KONKRÉTNĚ potřebuješ pomoci, je dost pravděpodobné, že se nějaká rada najde. ;) :)

Kryšpín

A je prachatej má zlatou kartu.

elkon

A co my s tím?

Kelt

Co tady řešit? Nechte tomu volný průběh, žádné násilí, ale pro jistotu doufám, že víš, co je to antikoncepce.

vert

Pokud jste oba volní a neplánujete potomka, proste si užívejte lásku …