iviiik

o dělat , když školník nam s kamarádkou vyhrožuje že půjdeme k ředitelovi?

Pomoci potřebuji v tom že když jsme šli ze školy tak jsem kopla do dveří a teď tam šel školník a on nam s kamarádkou vyhrožuje že půjdeme k ředitelovi co máme dělat?? Ale já opravdu nechtěla

Odpovědi
magicm18

Kočko, nenech se vydírat,běž k řediteli a normálně mu to řekni.Co se může stát?Určitě ti uši nikdo neutrne,ale ty alespon nebudeš moci být vydíratelná.Hodně odvahy Ti přeji.

iceT

Kdyžs nechtěla,tak proč jsi do dveří kopla?Tě taky mohla vidět třeba některá učitelka,to by vyšlo nastejno,jako když tě viděl školník.Kdyby do těch dveří kopnul každý tak je rozbijete a nové dveře nezaplatíte.

lexx

Váš školník je zakomplexovanej magor, řekni mu: víš kdo je můj fotr ? abys zítra neletěl z místa…zůstane stát s votevřenou hubou, znejistí, ručím Ti za to.