kikinka123

ahoj potřebovala bych zjistit IP adresu a na koho je zaregistrovaná

ahoj potřebovala bych zjistit jednoho hajzla IP adresu a na koho je napsaná,regis­trovaná jedná se o fake profil na fecebooku prosím honem jde o dny děkuju za odpověd :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To bohužel nelze zjistit, protože za jednou IP se může skrývat celá síť PC (škola, kavárna, celá vesnice)

Další odpovědi
Reuef

a hlavne pokud na nej mas kontakt jenom pres FCB tak ten ti jen tak soukromy data nevyda, pokud nejsi vladni agentura, ale to by ses tu asi neptala :)

MartinR

IP adresa ti nic nemusí říct, pokud ji nemá je pro sebe a pevnou … školy, kavárny, podnik … navenek jedna IP
a to nejde nahlásit nějakému adminovi na FB
nebo ho jen zablokovat
jj … na takové sítě není radno chodit a psát tam o sobě