Katrous

ahoj potřebovala bych poradit s matikou

prosím o vysvetleni obasah a jestli je o= nebo tak povrch,objem,obvod děkuji za odp.

Nejlepší odpověď
tom004

Už,aby byli prázdniny.:)

Další odpovědi
Berušinka

Nestydíš se =D …
Doplňuji:
Nezlobte -iv- =D Dyť z Vás ty děcka budou vyšokovaný =D =D

anonym

A to ti nevadi , ze je tu mezi nami tvoje ucitelka , a ze uz nas na tebe upozornovala. ?

  • iv-

Doplňuji:
Berusinko , jen at jsou. 🙂

domiro

O= obvod a S=obsah (nevím jak si myslela s tím vysvětlením :) ale když si to napíšeš do vyhldávače tak to tam určitě budeš mít včetně vzorců … a objem máš třeba když chceš spočítat kolik je vody v sklenici )

led

…obsah je to, čo je vnútri nejakého objektu
…obvod je súčet dĺžok hraníc toho objektu
…povrch je oblečenie objektu atď.
Všetko je v učebnici matematiky pre základné školy. treba si to pozrieť. Ale urýchlene, školský rok už bude končiť. Písomky hrozia.
PS.

  • iv- ako ich to učíte? Veď si nevedia zaviazať ani šnúrky na teniskách… 🙂