Adellkaaa

Pomůžete s rozborem souvětí (graf souvětí)?

Ahoj, ) prosim, moc byste mi pomohli.:( Dekuju moc

1.Kdyby se s ní sešel, věděl by, že je bratr nemocný, a neposílal by mu dárek k svátku, který měl před týdnem
2. Zůstala v zahradě, dokud se nepřesvědčila, že je vše sklizeno a že jsou záhony zality.
3.Lituji, že ti musím říci, proč jsem se minulý týden, který jsem strávil na chatě, choval tak, že jsi se zlobil.

Nejlepší odpověď
Kelt

Já to vidím, a vím, co je třeba, ale ty jsi nenapsala řešení, takže to se tady nedělá.
Když přinesu nákup z obchodu, tak dobré jídlo se z něho musí udělat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.