KOPRETINNKA

AHOJ,poradí mi někdo nějaký vypalovací program v plné verzi na vypalovaní filmu s pc aby hralo dvd????a hlavně aby to by

aby to bylo v češtině,nero je v aj a je to všechno skušební verze,měla jsem ho na cd a nero vubec nereaguje na nainstalování do pc ,předem děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

VideoDVDmaker – http://www.pro­tectedsoft.com/

Další odpovědi
Hlada

Jestli je to film stažený z internetu, tak bude nejspíš v avi. Jestli tvůj přehrávač podporuje kodeky Xvid nebo DivX, bude stačit prosté zkopírování na disk jako data. Jestli ale umí přehrávat jen DVD video, musíš film nejdřív do tohoto formátu zkonvertovat.
To, že ti nefunguje Nero je problém u tebe. Obecně není zavrženíhodný. Sežeň si jinou kopii. Doporučuju verzi 7. Vyšší jsou nabubřelé o zbytečnosti. Jestli budeš muset konvertovat, doporučuju ConvertXtoDVD nebo WIN AVI Video Converter. Oba umějí taky vypalovat