KOPRETINNKA

AHOJ,poradí mi někdo?mám sestavený PC několikrát sem ho reklamovala,sám se mi vypíná při hrách na fb i 5krát za den

pokaždé mi řekli ,že je v pořádku spadne i systém nevím co s tím ,antivirus mám avast,nechybí mi tam nějaký program nebo něco???? nevím co s tím

Odpovědi
OL_Roman

Ahoj, z tvého popisu nelze jednoznačně říci, kde může být chyba. Může se jednat o přehřívání některé součásti (procesor, paměti), může jít o vadu pamětí apod. Chybějícím programem to z největší pravděpodobnosti nebude. Zkus přesněji popsat, co se přesně stane: počítač se úplně vypne, sekne se, restartuje se. Zkus jej odpojit od internetu a pusť třeba film, nebo nějakou náročnou hru, jestli dojde k vypnutí.

anonym

tohle urcite NENI v poradku … okamzite bych takovy pc vratil a odstoupil od kupni smlouvy

je to hardwarova chyba (prehrivani komponenty) nebo chyba v ovladaci …

prave nedavno jsem podobny problem resil (ne li uplne stejny) s notebookem acer, ktery jsem stihl do 14 dnu od zakoupeni pres internet vratit (v teto lhute ani nemusite uvadet duvod), druhy koupeny kus uz tento problem nemel