Ahoj, pomuzete mi najit film?

pamatuju si, ze zena unese páru holčičku (miminko) a vydává ji za svou. když je te male asi 6 let, tak ji (už se nepamatuju proč, možná je nemocná?!) té rodině vrátí a když z domu odchází, tak ji otec té holčičky a ještě nějací další muži zmlátí… moc toho není, ale snad bude někdo vědět… může to být tak 10 let, coj sem ten film viděla a myslím, že to bylo na Nově… a pak kdyby náhodou, tak ještě film o rodičích, které obviní a odsoudí za zneužívání dvou malých synů – ty syny přinutili při výpovědi svědčit proti rodičům a když vyrostou, tak nechají soud obnovit a rodiče propustí. Víte někdo? Předem děkuji

Nejlepší odpověď
kapka

Poradím aspoň ten druhý film http://www.csfd­.cz/film/17611-zeptejte-se-mych-deti/