tomy smyk

ahoj, pomozte jde o cvičení

ahoj chtel bych nabrat svalovou hmotu. je mi 14 let doma mam posilovaci lavici(8 kilo) pak tu tyc co se da mezi futra na vy se pritahujete. poradte neaky program jak dlouho a kolikrat ma cvicit.

Odpovědi
ven.cik

Jestli je ti 14 tak ještě moc nepospíchej…ale jestli chceš cvičit tak koukni sem http://www.cviceni-doma.cz/ jsou tam celkem dobrý plány, taky sem je cvičil, měl sem to ale jenom abych neztratil fyzičku, bez toho abych nechodil do posilovny a nepil proteiny nebo sacharidy, tak bych nic nenabral. A jestli seš hubenej tak to nebudeš mít z čeho brát, radši bych počkal tak 1–2 roky, ted pořádně jez at se na to můžeš připravit…;)