Illines

Ahoj,podlehaji zisky v charitach danim?

Verim,ze ten kdo zalozi/l charitu,je to sprospesnosti sobe vlastni.Nemohu si pomoc,ale citim to tak.Ano neco se da,venuje-ale z casti jsou to machinace nekontrolovatel­ne.Jaky mate na to nazor.Dik

Nejlepší odpověď
Drap

Charity bávají neziskové organizace , a ty jsou zpravidla od daní osvobozeny.
Kdysi jsem se setkal s člověkem, který v jedné takové organizaci (celorepublikově známé s nemalými příjmy/ a ten tvrdil, že více jak polovinu ze získaných peněz spotřebuje sama organizace a zbytek se rozděluje velicesvérázbám způsobem,

Další odpovědi
terry

Souhlasim s Drapem. Proto radeji daruji konkretnim osobam ci org.