tomy smyk

ahoj please poradte

mame doma pejskaa shi-tsu a zda se mi porad neak smutna co ji je?
Doplňuji:
ale cely den ty oci chudacek vidim to n ni a to si hrajeme …

Nejlepší odpověď
badisko

ty jses porad vesela ?.....stoho co pises nepozname ani prd..s prominutim…a to ze se ti zda smutna tak to nemusi byt pravda me se taky zdalo ze nekteri uzivatele tady jsou v poho ale opak je pravdou…

Další odpovědi
♥♥♥

Ahoj, když se podíváš na obrázky této rasy, tak zjistíš, že ty oči nemají na pohled veselé jako nějací jiní psi. Nebo jí např. oči bolí, má zánět spojivek.
Ale pokavaď si hrajete a vrtí ocáskem, tak by ve skutečnosti smutná býti neměla a spíše tento pohled psy mají nebo má něco s očima.

metro

Jsme Češi, takže se neříká please, ale prosím!!!