smoulinkaq

Ahoj omylem jsem vymazalá včerejši zpravy i z koše od E-mailu de snakym programem to obnovit?

nezlobtese jestli sem tu otazku už zadavalá

Nejlepší odpověď
cochee

Pokud do toho emailu vstupuješ přes internetový prohlížeč, vymazala jsi svůj koš na poštovním servru. Můžeš zkusit napsat správci emailové služby, jestli by to šlo obnovit, ale moc nadějí tomu nedávám.
Doplňuji:
pro šmoulu Bolaka: ta první část tvé rady by docela i mohla fungovat, předpokladem ovšem je, že se jedná o emailový účet na seznamu, což ovšem v otázce nebylo upřesněno 🙂

Další odpovědi
Alesh

Dobrá čeština. 🙂

Jinak je to záležitost serveru, takže ledaže by ti to vytáhli admini toho serveru. Což na 99,9 % neudělají, takže smolík pacholík.

Jsemtady

Jestli je to pres webove rozhrani, tak smula.
Pokud byste pouzivala ms outlook, pripadne by to byla posta treba pres firemni exchange server tak tam je takova funkce v menu.

bolak

Zkus napsat na tuhle adresu > Ales.Vitinger@firma.seznam.cz a on ti buď odpoví a nebo to pošle těm co se zabývají konkrétně tímhle. Pak taky můžeš zkusit tohle > helpdesk@firma.seznam.cz , ale nevím jestli to není jen jednosměrná adresa. Sama jako uživatel s tím určitě nic nenaděláš, ale tam nahoře by ti mohli když už nic, tak alespoň napsat od koho ty emaily byly a ty bys pak mohla požádat ty osoby o re-send. Kdyby nevyšlo ani to, tak jako poslední možnost můžeš rozeslat bittespam na všechny strany :) na všechny emailový adresy se kterýma jsi poslední měsíc v kontaktu (to zkontroluješ podle datumu v Odeslaných a Doručených) a od kterých jsi tu poštu mohla obdržet. Zbytek už řekli ti dva ostatní šmoulové.

bolak

cochee: šance tu je :)

cochee

jj :)