Klarka ♥

Ahoj neznáte někoho kdo by mě přes iternet mohl doučovat matematiku? O.o

Potčebovala bych se doučit matematiku protože jsem na to uplny pako.. vychazí mi trojka a mě to prostě nejde se učit učitelka to vysvětluje tak rychle a ja jí vůbec nestíham a když k ní jdu na doučovaní tak zase musí spěchat aby stihla vlak sedím tady už 3 hodiny a vubec to nechapu neznate někoho?

Odpovědi
bolak

Požádej admina ať přestane potvrzovat mazání tvých otázek, podle mýho na to nemá právo, když neporušujou pravidla. Pak je vkládej sem a ptej se, když něčemu nebudeš rozumět.

A nebo je vkládej do kategorie „Sex“, tak se nebudou zobrazovat na hlavní stránce. Co se týče doučování, tak každej mobil má dneska možnost nahrávání, takže to co učitelka bude vykládat si můžeš nahrát a pak si to doma kdykoliv přehrát. Samozřejmě nejlepší by to bylo i s obrazem..

anonym

Máš úplně jednoduché příklady, které nejsou ani tak závislé na „doučení“ nějaké matematiky, ale potřebuješ pochopit elementární logiku.
Nevím, jak si představuješ to „doučování přes internet“ – osobně bych ti doporučil spíše najít si v okolí někoho, s kým si budeš víceméně povídat – vrámci čehož by ses měla naučit vnímat logické souvislosti a závislosti – ale taková ´výuka´ potřebuje rychlou zpětnou vazbu. A klidně může jít o člověka jen o pár let staršího – nebo naopak staršího třeba o 60 let…
😉

RyuzakiKate

Tobě vychází trojka? Co já bych za ni dala! Gympl jsem prolezla se čtyřkou… Jinak zkus mrknout tady na toho frajera http://www.mat­hematicator.com/ , dělá parádní videa. Někde píše, že je ochotnej poskytnout doučko i přes skype, ale podle mě je příliš drahej… Nebo si řekni spolužákům.

Kelt

Napiš mi příklad, jak ho chápeš, pokusím se Ti ho vysvětlit. Nevím, co studuješ a zda Ti jde o známku, nebo o pochopení matematiky. Můžeš mne kontaktovat.