vamplires

Ahoj, neznáte někdo jednoduchý návod na výrobu GIFU buďto z youtube nebo normální Avičko z compu…

P.S.: Hodil by se i prográmek na sestříhání videjka…

Nejlepší odpověď
chudst

MS GIF Animator: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/a­nimace/ms-gif-animator/

Sestrihani videa: klasicky vestaveny ve Windows Movie Maker.

A jen jedno upozorneni: v pripade, ze pouzijete GIF na zanimovani fotek, bude jeho vysledna velikost obrovska. Vezmete si, ze jedna fotka ma 500kb. Do jedne vteriny se jich vejde treba 25 (v klasickem filmu). Uz to mate razem 12MB a to jen jedna zanimovana vterina. (Samozrejme GIF ma nejakou kompresi, ale stejne.)

Další odpovědi
anonym

tady je asi důležité zdůraznit že:

gif je velice neefektivní pro ukládání videa, hodí se jen pro animace ve kterých se 1/ pohybuje pouze menší část obrazu 2/ s nízkým počtem snímků za sekundu, 3/ s nízkým počtem barev tzn. opravdu to není určené na video.