Emily ‏∞

Ahoj. Nezná někdo JK Baník ve Staré Bělé? :) Chtěla bych se zeptat,jaké to tam je. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Dneska už má každý JK vlastní webovky, tak se něco dozvíš z nich nebo od někoho kdo tam jezdí. Nebo se tam zajeď podívat na kukačku a udělej si sama názor a pokecej si s někým kdo má už s tím nějakou zkušenost.

Emily ‏∞

@Bohemica já jsem tam byla a vypadá to pěkně jen jsem slyšela věci co se na webovkách nedovíš :) tak jsem se jen chtěla zeptat :)

anonym

Na řeči nedej, dej na svůj osobní pocit a později na vlastní zkušenost. V případě nespokojenosti nemusíš zústavat.