smoulinkaq

Ahoj nezlobte se že kladu stejnou otazku ale přes jaky program mužu stahovat

obrazky fonty hudbu aplikace a ruzné věcy do nokie N95?z ovi nic stahnut nejde bud maji poruchu oni nebo mam ja s pc něco mužete mi poradit? dik

Odpovědi
anonym

Ovi mi šlo (ano nešlo – neměl jsem nervi 🙂 od minulého roku okolo toho května když jsem si chtěl něco stáhnout tak tlačítko nešlo zmáčknout, nic nepomohlo.

Ala simsala bin, čáry máry fuk přešel jsem na Android a tam funguje bez problému všechno.

To ti asi z mé strany mohu poradit.

Braník

není lepší si to stáhnout do pc a pak to vložit do telefonu?
je taková cesta?
http://mp3str­eam.cz/gianna-nannini-bello-e-impossibile.html