HOMER

ahoj nevite nekdo proc si tady nemohu dat do svyho profilu svuj obrazek?

zdravim vsechny zajimalo by mne jestli jen ja mam ten pocit ze si tu nemuzu dat obrazek homera kdyz uz mam tu prezdivku?je to ma prvni otazka v tomto roce tak to prosim berte s rezervou,de­kuji…eh,no to je vrchol chybi kategorie ostatni..ale abych jen nekritizoval myslim si na druhou stranu je ten novy system trosku spravedlnejsi,ko­likrat se stalo ze ackoli odpoved nebyla vubec od veci hodnocena nebyla…takhle je bod za snahu!jen ty fotky proc nejdou nahrat??

Nejlepší odpověď
blesk26

Proč to nejde nevím, možná aby se udržela jistá grafická integrita celého portálu? Mně osobně to ani nevadí, stejně bych to asi nevyužil a přijde mi hezčí, že tu jsou unifikované obrázky :) … ale pokud tuto funkci opravdu postrádáš, tak zkus napsat provozovatelům email a zeptat se, jestli neplánují tuto funkci přidat :)

Další odpovědi
panenka

čauky homer myslím si že si sem svuj profil dát nemůžeš jsou tu stanoveny zřejmě nějaké podmínky a asi si musíš vybrat z obrázků které jsou tu k dispozici taky bych to tu přivítala čauky panenka