Ahoj, nevíte kde koupit imitaci kabelky Louis Vuitton v Praze do 2000.Kč ?

Nejlepší odpověď
panenka

Zkus to například v Praze v Paříšské ulici tam by to měly mít

Další odpovědi
myšpulín

Na Praze 1 roh ulice Jungmannova a Palackého je obchod RAGAZZA a tam mají všechny možné značky kabelek a peněžek (imitace). Ten samý obchod býval i na Praze 5 v OC Smíchov, ale to si bohužel nejsem jistá, jestli tam ještě je.