markos111

ahoj,nevíte jak vyrobit malý model kola z papíru?

můj strejda je vášnivý cyklista a já bych mu chtěla k narozeninám vyrobit malý model kola jenže nevím jak, poradíte mi prosím?

Odpovědi
marci1

Zkuste třeba něco podobného z kartonu, ale v malém.

Zdroj: http://respek­t.ihned.cz/c1-58740230-kolo-z-papiru

ponovotny

jestli nemáš za sebou hromadu slepených aut (což je jednodušší) tak nemá cenu o kole přemýšlet. Leda bys chtěla udělat nějaký lepený obrázek. A nebo zkusit třeba něco vytvořit z plastelíny a když ti to půjde můžeš to udělat z moduritu

chudst

Dobrý den,

nenašel jsem zdarma nic lepšího, než tohle: http://paperbi­kes.blogspot.cz/2012/03/­step-by-step.html

Jsemtady

Nejsnazsi se jevi slepit hromadu ctvrtek tak aby to melo nejakou tloustku, navrch kolo namalovat a pak ho vyriznout treba ziletkou a obarvit.

Dalsi moznost je vyuzit spejle. Ty jen slepit v koncich papirem. Kola samotna opet vyriznout.

Kdybys chtela model rysovat i to se da, jen to chce trosku predstavivost a je to na dyl. Tam si musis predstavit ktera strana ke ktere bude prilihat a kruzitkem s pravitkem si to narysovat, pro pevnost je opet mozne vycpat to kartonem.