Veru14

Ahoj, nevím pořád na jakou střední školu by jsem chtěla jít. Láká mě všechno kolem módy:)!

Ahoj, nevím pořád na jakou střední školu by jsem chtěla jít. Láká mě všechno kolem módy:)! Baví mě navrhovam organizovat přehlídky apod. :)) Jenže nevím kde je nejlepší škola. Znám jen jednu a to SŠ Designu a Módy v Prostějově. Máte s touhle školou nějaké zkušenosti? ..Neznáte další podobné školy v okolí Zlín nebo Olomouc? :)Děkuji

Odpovědi
Natalia Té

A co třeba SŠ služeb a podnikání – oděvnictví ?

vvj

zkus textilní průmyslovku