jasom

Ahoj, neviete poradit kde by sa dali najst aktualne data o pocte restauracii v cr a sr?

daco som nasiel tu http://www.czso­.cz/csu/2007e­dicniplan.nsf/t/C9002E74­42/$File/910707222­.pdf len by som potreboval novsie data

Odpovědi
Rohlik

No, tohle bude problém, protože tyhle a podobné data se neaktualizují každý rok. Je to něco jako sčítání lidu, které se dělá 1× za X let. Krom toho kdoví kolik podniků je nelegalních. Domnívám se, že novější data nebudou zveřejněná. Na netu jsou jen odhady.