Rasl

Ahoj,neví někdo, jakým způsobem lze sdílet obrazovku z ntb na tv?

Ahoj,neví někdo, jakým způsobem lze sdílet obrazovku z ntb na tv?Koupil jsem kabel,propojil s tv přes skart a nic.Bohužel mi na ntb zhasnul monitor,tudíž nevidím nic.Jedná se o lenovo z 61t.Neexistuje nějaký fígl?Na slepo to asi nepůjde…
Doplňuji:
Av jsem nastavil a stejně nic.Projel jsem i všechny programy a nikde nic.Nemusí se nastavit v ntb sdílení obrazovek?

Odpovědi
gecco

Musíš na TV nastavit patřičný AV vstup…
😉
Doplňuji:
Podívej se na funkční klávesy, jestli má ten notes klávesu na přepnutí na ext. monitor (F7, F8)…
Další otázkou, zda je funkční ten kabel – bohužel ne všechny kabely VGA → SCART opravdu pro toto zapojení fungují.

anonym

Zkuste se kouknout tady?
http://www.di­gizone.cz/clan­ky/jak-prehravat-filmy-z-pocitace-na-vasi-televizi-pres-wi-fi/

Tobbycz

O jakou televizi jde? Je správně nastavena?