barunka4202

Ahoj, neví někdo jak nainstalovat/stáh­nout hru subway surf do samsungu galaxy youngu??? Případně i jiné hry.

Odpovědi
Mika47

Ahoj, v telefonu bys mela mit ikonku s nazvem google play (takova nakupni taska s trojuhelnickem) a tam zadas nazev a ono ti to vyhleda vsechny aplikace co budes chtit. Ale musim te upozornit, ze v nekterych aplikacich jsou viry, nebo nejdou zrovna jednoduse odstranit a delaji ti v telefonu neplechu. Takze doporucuji stahnout antivirus AVG (je zdarma).

Kdybys ikonku nenasla: https://play.go­ogle.com/store?hl=cs