Ariel

Ahoj nemáte tu někdo podobnou zkušenost . Cca před půl rokem se mi pod levou čelistí u krku udělala ohromná boule která

byla horká, bolela . Po 4 dnech jsem už bolestí se došoupala k doktorce a ta mě poslala na krční, tam mi řekli, že je to od zubů
a poslali mě na stomatochirurgii. Jediné co mi tam chtěl doktor udělat je vytrhnout lehce narušenou sedmičku, tu jsem nedala tak mi dal antibiotika.

Po cca 2 dnech mi to začalo ustupovat a v ústech jsem cítila hnis. Pravda zuby mě tenkrát bolely ale vzhledem k tomu, že rostly všude možně moudráky tak ani nevím kde to bolelo.

Zůstala mi pod krkem malá uzlina (váček?) který nebolel ale byl cítit na šáhnutí „že tam něco je “.

No a dnes se mi udělalo opět to samé ale poměrně menší – nebolí, jen je to tvrdé . Nebolí mě ani zuby. Doktorce se nezdálo , že by to bylo od zubů, pravděpodobně zánět slinné žlázy.....

Moje otázka, beru druhým dnem antibiotika, zánět vůbec nebolí, mačkání nepomáhá.....­...prostě mám pod čelistí bouli........nevíte jestli to zmizí ? Nebo co se s tím dá dělat ? Díky

Nejlepší odpověď
mosoj

No a co doktorka ? Asi také dala výpověď .
Zajděte si na zubní ať vyloučí tu slinnou žlázu. Jinak šupem na ORL. Se žlázou nebo mízními uzlinami si není radno zahrávat.
Je třeba se to naučit dokud je od koho.
V boha, nebo něco co se za tímto pojmenováním skrývá věřit lze, ale věřit v oddanost našemu národu od našich lidí nelze.

Další odpovědi
mojitek

Nezahravejte si a zajdete i k jinemu lekari a nechte se kompletne vysetrit-muze to byt cokoliv.Drzim palce