barunka4202

Ahoj, nějaké rady???

Nazdárek, takl sse mi blíží narozeniny a já si přeji potkana. Bohužel pro ni mám připravené pouze nějaké hračky. Prosím poradíte mi kde mám sehnat všechno to vybyvení??? Díky.
PS: Nejsem tak blbá, vím, že to mám sehnat ve zverimexu, ale nevím co. Prosím o tip.

Nejlepší odpověď
Drap

V každém zverimexu ti poradí. Potřebuješ nějaký box, kde ho budeš chovat. Nějaké stelivo, nádoby na krmení a krmení. To jsou základní věci.
Pokud si chceš pořídit nějaké zvíře, bylo by dobré něco si předem nastudovat.

Další odpovědi
beer

Pokud nejsi „tak blbá“ jak uvádíš, použij třeba internetové stránky – stačí zadat např. chov potkanů a dozvíš se vše potřebné.
Většina těch blbých nejprve pořizuje a shání informace o chovu, potřebách pro chov, teprve pak hračky ))
Doplňuji:
Tobě bych proto doporučil nějakého plyšáka – hlavně ať to není živý tvor!
Vet.praxe

anonym

Správný tip dostaneš taky ve zverimexu. Jak víš, že budeš mít samičku?

badisko

Potkan nepotrebuje zadne hracky …:D z nicim si hrat nebude neni to pes jemu bohatestaci kdyz ..si ho budes vsimat nosit ho v kapse nebo kapuci a hude happy …:D jinak mu porid vetsi klec nebo mu s otcem neco vyrobte …postaci stary perinac a pevnejsi pletivo nebo hrubsi plexisklo …k tomu nejaky napad ..
take jsem mel jako klucina potkana byl semnou porad ..:D ale mel jsem ho od mala ne koupeneho dospelce ze zverimexu …:D

anonym

Přeješ si živé zvíře k narozeninám a nemáš základní znalosti o jeho potřebách?
Co ti na to mám říct? Přej si jinou hračku, hlavně ne nic živého!
Nebo si nastuduj a pořiď všechno potřebné a teprve potom si potkana pořiď.