yeerum

Máme zaplatit nájemné i kauci ještě před nastěhováním?

Ahoj nasly jsme pronajem,ale najemnik tam je do 20 .9. My se mame stehovat 21 pani chce po nas 13.9.pri podpisu smlouvy
Najem i kauci ale mame se nastehovat az 21 bojime se jestly nejde o podvod.

Nejlepší odpověď
anonym

To je normální, nechte si při podpisu smlouvy vystavit potvrzení, pokladní blok, kvitanci o zaplacení zálohy, kauce.

Další odpovědi
ivo111

Veškeré podrobnosti ,termíny plateb a fin zálohy a transakce uveďte ve smlouvě o podnájmu.

cukrar

Pronajímám nemovitosti a sděluji, že požadavek majitele je naprosto normální.
Kdypak byste chtěli zaplatit kauci a nájem?
Při podpisu smlouvy!!

led

Je to bežná prax.
Pozrite si zaujímavé články k tejto tématike: http://jakpro­najimatbyty.cz/
tu si kliknite na „články zdarma“