smoulinkaq

Ahoj na netu jsem zjistilá že muj mobil je odpouslouchavaný jak to zrušim?

Nejlepší odpověď
beer

Tos určitě nezjistila na netu, asi jde o něco jiného.
Jinak odposlouchávání zruší jen vyšetřovatel, ty máš ale možnost koupit novou simku a je po odposlehu.

Další odpovědi
A.d.a.m.

Jak jsi to zjistila? :)

autacek

Jediná možnost jak se toho bezpečně zbavit je vyjmout simku z aparátu, tuto zlomit a vyhodit někde venku do koše. Poté by měla následovat očista aparátu, stači napustit trochu vody do dřezu přidat pár kapek jaru (stejně jako na mytí nádobí) a mobil pořádně opláchout, mytí pod tekoucí vodou se nedoporučuje, nemůsí to být zcela účinné. Mobil by měl být při této proceduře včetně baterie a zapnutý. V okamžiku patrných změn na displeji, mělo by být dokonáno a problém vyřešen.
Doplňuji:
Pokud jste doma mánuálně zručnější, můžete postupovat i takto:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LzOKzNy_Ij­g&feature=pla­yer_detailpage#t=142s

Emefej

Nagyová to nezjistila a Ty ano?

Jsemtady

To je asi zase jen nejakej podvod/hoax. Nereaguj na to.
Muzes maximalne z telefonu odinstalovat aplikacemi ktere maji pravo k internetu a hovorum. A pripadne data v telefonu vypnout.
Pokud narazis na prism tak s tim nic neudelas leda nebejt na netu. Hm ale to je vse prehnane.