huky

ahoj myslite ze by se boy band pro ktery jsou vzorem one direction ujal i v ČR??

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Ambiciozní plán,pokud jsem to dobře pochopil.

Další odpovědi
krftwrk

Jo, vzdyt jednu legendu tu mame > lunetic ! Moc dobra skupina, maji velice poeticke a procitene texty u kterych je poznat, ze nejsou psany za ucelem zisku, nybrz jsou psany od srdce. Kam se hrabou pisne jako Teas in heaven, ktera oproti Mama zni jako bezcitny doom metal.

Rocker

To už zkoušel Lunetik,ale vydrželo jím to krátce,než dojeli na drogy.Ale i tady máme spoustu puberťaček,které by něco podobného poslouchaly.

Kostka333

Nějaká taková myšlenka mi vždy připomene skupinu 5angels. Nevím jestli pořád hrají, mockrát jsem o nich neslyšel, ale prý si popularitu docela drželi. Nevím k jaké celosvětově populární dívčí kapele bych to přirovnal, ale je to něco podobného.

cochee

Já doufám že ne. Odpad z Talentů a Hlasů Československa se blíží stům procent, přičemž cílové skupiny fanoušků tohohle budou skoro shodné.