Larissa

Ahoj, můžu požádat o pomoc nějakého dobrého angličtináře?

Našla jsem si v učebnici jedno cvičení na procvičování minulých časů, ale ukázalo se, že už jsem to zapomněla… Pokusila jsem se to doplnit, ale… Mohla bych poprosit někoho, komu bych mohla obrázek z učebnice poslat na mail a pomohl mi to zkontrolovat a poradil by i?

Předem moc děkuji za pomoc. (Je to docela krátké cvičení.)

Odpovědi
anonym

Můžeš zde požádat o pomoc quentose. Ten angličtinu učí. Nemyslím si, že je zde hodně lidí, kteří mají znalosti na jeho úrovni. Zkus mu napsat do interní pošty.

Nuk nuk

Poradit mohu i já, ale quentos je fakt odborník a umí věc výborně vysvětlit.