Domca1230

Ahoj můžete mi prosím poradit? Jak zjistím jestli se mi někdo nenaboural na FB nemůžu se tam přihlásit děkuji

Facebook

Odpovědi
Gonfaloniér

Zkus ještě znovu zadat heslo, třeba si se uspala, vynechala písmeno. Vypni caps lock (velká písmena), zapni num lock (aktivování číslic)…
Pokud nic, tak požádej o obnovení hesla na email. V tom máš jistotu. Až se přihlásiš na fb, tak si to můžeš zkontrolovat přímo na fb, popř. nahlásit problém, požádat o pomoc, podívat se do nastavení a do nápovědy.