Michaela.bad

Můžete mi nekdo poradit, případně někam odkázat, když mi nefunguje prihlášení na Instagram?

Ahoj, mesic zpatky mi na email prislo prihlaseni na muj ucet z IP adresy nekde z tchaywanu, coz jsem nebyla urcite ja. A pridalo mi to na profil nakou divnou fotku co jsem tam nedala ja, tak jsem to smazala ihned. Pak mi za par dnu, kdyz jsem klikla na apku a chtela mrknout na Instagram, hned automaticky vyjela ta podpora s prihlasenim, ze musim overit svuj ucet atd. Nez jsme se tou napovedou proklikala a konecne zjistila, jak odeslat potvrzujici mail znovu a zmenit si heslo, tak jsem to udelala a slo to v pohode. Za tyden dva jsme zjistila, ze mi tam zase nabehla v mych fotkach ta cizi,kterou jsem predtim smazala a pak uz mi to prihlaseni neslo vubec. Vzdycky kdyz zadam prihlaseni na to jmeno a email a heslo, ukaze mi to jen chyba (challenge required) nebo obcas „zkuste to znova za chvili“. Kdyz jsem zkousela znova zmenit heslo a nechat si poslat overijici kod SMS, stejne to nepomohlo a furt mi to nejde, porad chyba anebo mi vzdycky jen vyjede automaticky ta napoveda a nemuzu se z ni dostat pryc.
Diky predem za odpovedi a rady.

Odpovědi
Klaproth

Nevím, já bych se spíš obrátil na Instagram, nikoliv na Odpovědi.cz