Můžete mi nekdo poradit, případně někam odkázat, když mi nefunguje prihlášení na Instagram?

Ahoj, mesic zpatky mi na email prislo prihlaseni na muj ucet z IP adresy nekde z tchaywanu, coz jsem nebyla urcite ja. A pridalo mi to na profil nakou divnou fotku co jsem tam nedala ja, tak jsem to smazala ihned. Pak mi za par dnu, kdyz jsem klikla na apku a chtela mrknout na Instagram, hned automaticky vyjela ta podpora s prihlasenim, ze musim overit svuj ucet atd. Nez jsme se tou napovedou proklikala a konecne zjistila, jak odeslat potvrzujici mail znovu a zmenit si heslo, tak jsem to udelala a slo to v pohode. Za tyden dva jsme zjistila, ze mi tam zase nabehla v mych fotkach ta cizi,kterou jsem predtim smazala a pak uz mi to prihlaseni neslo vubec. Vzdycky kdyz zadam prihlaseni na to jmeno a email a heslo, ukaze mi to jen chyba (challenge required) nebo obcas "zkuste to znova za chvili". Kdyz jsem zkousela znova zmenit heslo a nechat si poslat overijici kod SMS, stejne to nepomohlo a furt mi to nejde, porad chyba anebo mi vzdycky jen vyjede automaticky ta napoveda a nemuzu se z ni dostat pryc.
Diky predem za odpovedi a rady.

Odpovědi:

Stříbrný

Nevím, já bych se spíš obrátil na Instagram, nikoliv na Odpovědi.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý ge0rge 1234
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý mosoj 1101
Zlatý Hlada 1025
Zlatý led 1001
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Zlatý cochee 738

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.