smoulinkaq

Da se nefungující ovladač zvukové karty odinstalovát a nainstalovat znova?

Ahoj muj pc mi hlasi že musim opravit ovladač bluetooth audio device stahlá jsem si AVG TUNE UP a opravila jsem ovladač ale hlasi mi to stejnou chybu da se ten ovladač odinstalovát a nainstalovát znova?

Odpovědi
HOLAS

přes AVG tune up nic neopravíš, ten nástroj je úplně k… ano uděláš to tak, že to připojíš, koukneš do správce zařízení, najdeš to zařízení v připojených, pravým a odinstalovat, až to bude, tak akce a vyhledat změny v HW, to ti proskenuje PC a zjistí, že tam máš zařízení a bude po tobě chtít ovladač, a je to :)

badisko

Holas tesne vedle co kdyby jsi ji napsal postup ?…Tento je postup pro lidi co se v pc vyznaj … ale take neni uplne OK …slecna nepese co ma za pocitac a jakej ma Windows ..takze radit zde bude obtizne …
Takze …AVG tine up je na vyladeni a cisteni PC …navic je placeny …
Pokud mas notebook …tak mam prosimte napis co mas na notas …odpoved ze je placaty a cerny neberem… proste napis znacku a jakey mas Windows XP ..Vista ..7 atd …My ti najdeme potrebny ovladac a zasleme odlaz ke stazeni Ty si ho jen stahnes a nainstalujes …
Pak je tady dalsi vec …muzes to zkusit zprovoznit pomoci nejakeho softu jako je ..treba >>> Slim drivers zde je odkaz ..>> http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/slim­drivers/
pred Insalaci ovladace si vytvor zalohu Windows ..protoze nevime co mas za Win nemuzenme ti rict jak …Tim ze si vytvoris zalohu predejdes komplikacim kdyz se stahne ovldac spatny …nikdo nejsme neomylny a u pocitacovych programu to plati dvojnasob …
No a az ti pujde cely PC a budes mit Updatovane vsechny ovladace stahni si toto …http://www.sta­huj.centrum.cz/?g[s]=dr­iver%20genius&g[r]=wh driver genius ..je to sice placeny program …takze ti nedokaze bez zaplaceni udelat Update ovladacu ..ale dokaze je zalohovat …takze po stazeni a nasledne instalaci ho spust a vytvor si zalohu vsech ovladacu zvol zalohu samoinstalacniho baliku …program ti to da na vyber …no a kdyz se ti v budoucni poser* nejaky ovladac tak jen kliknes na tu zalohu kterou jsis vytvorila a PC bude zase opraveny …zalohu ovladacu si ulos treba na Flashdisk do cloudu a podobne …nicmene prvni reseni bude nejlepsi takze nam zdel znacku a vice info o tvem PC …

Petr70CZ

Tím AVG Tune UP si počítač akorát ZNIČÍŠ!