Lamička

Ahoj . možná je to divná otázka .. Ale .. Kde by se dal koupit lev nebo tygr ? Jedná se zde o živého tvora ..

Ahoj zní to divně šíleně ale i tak otázka je jasná a zajímalo by mě jestli se to vůbec dá .. Bydlím v Havířově a chlapík tu chová 2 tygry je to šilené :D Tak by mě zajímalo kde se tyto klaasne zviižatka dají koupit ?:D Koukal jsem všude na google ale nikde jsem nic nenašel.. Uvažoval jsem že bych si mohl také nějakého pořídit :D:D:D

Nejlepší odpověď
anonym

Už před časem se to tady řešilo. Před pořízením takového mazlíka je třeba vyřídit spoustu formalit. Jedná se chov nebezpečného zvířete a to je omezeno přísnými předpisy. Navíc v tomto případě se jedná o chráněné druhy. Občas se dá odkoupit šelma u nějakého cirkusu, který je odchovává.