Ahoj mohu vyplnit přihlášku na stř.školu sama i známky nebo ji musí orazítkovat i zákl.škola kde se učím?díky

Nejlepší odpověď
Lorrien

souhlasím s kolegou, a pohni, neboť to má být do 15.3. na SŠ!! pokud je na škole PLP (povinná lékařská prohlídka), tak s tím musíš i za doktorem a orazítkovat – za to myslím zaplatíš 50kč. ;) jo a stejně ti to musí podepsat ředitel, třídní učitel a myslím, že i výchovný poradce, ale u toho si nejsem jistá ;)

Další odpovědi
Michal Kole

Lepší bude od školy.

Budoucí škola pak bude mít méně práce s ověřením si skutečných známek.

Ella

nám známky vyplňovala škola, ale to by tam snad mělo být napsáno „tuto část vyplňuje škola“ nebo tak, rozhodně to bude rychlejší a jistější, když to vyplní oni