boris007

Ahoj, minulou středu 9.12.2015 jsem byl na pohovoru u jedné německé firmy. Dnes je to pátý den a zatím se nikdo neozval,

Nejlepší odpověď
arachis

Po zkušenostech mých z pohovorů,tak se neozvou,kdybyste je zaujal,hned by si s vámi domluvili konkrétní postup.Ale jestli je to nějaký důležitý post ve velké firmě a stále mají „otevřenou pozici“.Tak vyčkávají,až se jim sejdou k určitému datu všechny CV. Ale u českých firem-neozvou se.

Další odpovědi
anonym

To si stěžuješ tady?

gumiczud

Zavolej tam a zeptej se jestli jsi je zaujal a mají o tebe zájem nebo hledej dál. Málo která firma se ozve zpátky, že nemají zájem. Ale stává se to.

jpau

Jde o firmu, pozici, …

Většinou ti řeknou že se ti do nějaké doby ozvou. Obvykle je to týden ale kdokoli to může mít jakkoli.

anonym

slušná firma se ozve. pokud se jednalo o konkurz, tak má nějaká pravidla a bude ukončen a vyhodnocen k nějakému datu. pak se ozvou, buď kladně, nebo záporně a nebo si nechávají lidi do zálohy pro příští obsazení nových pracovních míst a až to přijde, tak se nabídnou

ivzez

Německé firmě bych dala více času, výběrová řízení
u nich trvají i několik týdnů až měsíců.

marci1

Záleží na tom, co Ti po pohovoru řekli, jak se ozvou. Nebo jestli Ti řekli, že se ozvou jen v případě, že by měli o Tebe zájem. 🙂

ReHu

Nevím, na co se ptáš, ale tak jako tak bych, pokud bych o tu pracovní pozici stála, tam zavolala a optala se.
Pokud něco, cokoli, potřebuješ, chceš, nemůžeš čekat, až se ti někdo ozve. Měl bys aktivitu vyvinout sám.

luky.1986

Hmm.. Tak podle tve ne/otazky a prekvapenosti soudim, ze jsi nebyl vybran z duvodu ne/zkusenosti a ne/praxe..hle­dej dal..

lexx

škoda času, ber to jako prohranou bitvu a zkoušej jinde a dál, takový je svět byznysu, člověk je jenom číslo ve statistice, jinač by se Ti do dvou dnů ozvali co dál

boris007

gumiczud: Kdyby raději hned bez protahování napsali, že mě nechcou. Byl aspoň s tím smířený, ale takhle čekat je zničující.