Ahoj, měl jsem z matiky na pololetní výzo 4 v 8. tř. a průměr mám z výza 2,1. Můžu se dostat na střední zdravotnickou?

Moc děkuji za vaše odpověďy!

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží také na konkrétní škole, ale myslím, že by neměl být problém

Další odpovědi
WeeBear

Záleží na konkrétní obor a na tom, jak zvládneš přijímací zkoušky. Obzvlášť bych se zaměřila na češtinu, jelikož „odpověďy“ bijí do očí.. Pokud chceš jít na učební obor, např Ošetřovatel/ka, tak tam nebude sebemenší problém.

bbk

Záleáží na škole,ale myslim si že určitě, vim o zdrávce kde na tenhle obor berou snad do 2,5 takže neni težký se tam dostat ale spíše udržet.

XtomX

Rád bych šel na obor zdravotnický asistent :) děkuji za odpovědi.