chelsey

ahoj,máte někdo zkušenosti s operací šedého zákalu?čeká mě a trochu se bojím.děkuji Jana

Nejlepší odpověď
anonym

Vlastní zkušenost nemám, ale z blízkého ´okolí´ ano – nemáš se čeho obávat, jde o relativně jednoduchý, dnes obvykle ambulantní, zákrok.

Další odpovědi
marci1

Také zkušenost nemám, ale dle vyjádření z okruhu mých známých to vůbec nic není, nebolí to a trvá to jen chviličku. Není se čeho obávat. A obzvláště si pochvalují, že vidí bez brýlí a konečně super- 🙂

ahold

Můj muž to absolvoval loni.
Je naprosto pochopitelné, že máš obavy. Měl je také. Ale opravdu zbytečně. Samotná operace trvala asi 15 minut. Říkal: Žádná bolest, nic nepříjemného. A teď už se doslova těší na totéž na druhém oku. Jedny brýle odložil hned a na čtení má pouze 2 dioptrie.
Neboj se, těš se na to.