qwertz1234

ahoj mám základní desku 7vt600p-rz(-c) a chtěl bych rozšířit Ram aspoň na 516 Mb abych bohl nainstalovat windows 7 porad

RAM paměť

Odpovědi
jáára

ne, nic!
užívej si super systém Windows XP. swapování a disk a co k tomu patří.

Vyhoď to.
Doplňuji:
Win 7 s 512MB RAM ani nenainstaluje. a tečka

Quimby

Ahoj a co ti v tom brání? Nevím na co se vlastně ptáš.
516MB ram neexistuje dělají se pouze mocniny dvojky.
Ovšem nedoporučuji ti to, když na to nemáš ramky, tak na to asi nemáš i ostatní věci a když jo, tak budou na hraně, takže si akorát zatížíš PC.

MrnousakCZE

Heh, bezdomovec před kauflandem má lepší pc :D

McArthur

Deska Gigabyte 7vt600p-rz pro AMD AthlonXP procesory je opravdu mimo. K předpokládané konfiguraci počítače bych doporučil rozšířit paměť RAM na 1 GB nebo na 2 GB (lépe, maximum jde 3 GB v modulech po 1GB) a nechat si tam WindowsXP. Poběží to dobře.

Windows 7 lze nainstalovat s pamětí 1 GB (minimum), běhat to ale nebude, protože paměti bude stále málo, procesor bude slabý (ať je tam co je tam).

S pamětí 2 GB se dá uvažovat o Linuxu, ale i na nové Ubuntu to bude slabé.

Přemýšlej o koupi jiného počítače. Příkladem za 4 roky starý stroj dáš max. 3500 Kč a bude v tom i legální Windows 7 s dostatkem paměti a lepším procesorem.
Doplňuji:
A možná jsi chtěl znát, co za paměti máš shánět. Jsou tam paměti RAM DDR 400 MHz (DDR-I nebo též PC3200).

jáára

podíval sem se co to je za desku a opravdu na tom Win7 nepůjde. Ani instalací neprojdeš. je to šrot – škoda eletriky na to