KatKa Suky

Ahoj,mám takovou otázku…

Ahoj,ty zvířátka z tý hry pravěké aqvárium(asi listonoh americký) může k vodním želvám do stejného aqvárka,mohly by je želvy žrát?Děkuji
Doplňuji:
Mám želvy nádherné ukously mi kus prstu tak mám takovej pocit že jdou masožravé :D .Ale jinak jsou masožravé…

Nejlepší odpověď
www

Hru neznám, toho listonoha a vodní želvy ano.
Listonoh se chovat dá, společnost se želvami by mohla být ale problematická v závislosti na jejich druhu.
Doplňuji:
Tak s tímto druhem želv bych to neriskoval ani náhodou, korýši se totiž běžně živí 😁

Další odpovědi
cochee

Záleží jak které želvy, některé jsou přísně býložravé, některé všežravé, některé jsou dravé..

RadkaH

Určitě bych to neriskovala. Želvy žerou ryby a korýše, takže si myslím, že by ho hned sežrala.