Kometak 72

Mám Smart TV Changhong a při připojení notebooku HDMI jde pouze zvuk. Nevíte, čím to může být.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Ahoj,mám smart TV changhong a při připojení notebooku hdmi jde pouze zvuk, nevíte, čím to může být. Děkuji

Odpovědi
Zaibatsu

tím, že na noťasu nemáš nastavenu druhou obrazovku? Pravý klik na plochu, zobrazení, atd.

dr.luha

Nebo použít klávesu Windows + p