allicea

Ahoj mám šanci dostat se na stř.školu s průměrem 2,7? 4z matiky a 4 z fyziky.díky

Doplňuji:
myslela jsem že bych šla na číšnici nebo kadeřnici ale lékař mi to nedovolil kvůli nohám ,jsem nemocná mám poruchu krve a osvobození od tv

Nejlepší odpověď
WeeBear

Jak na kterou, ale moc bych se na SŠ netlačila, k nám do třídy se pár lidí s tímto průměrem dostalo a jelikož nebyli zvyklí se učit, tak buď urychleně sami odešli v prvních dvou měsících, nebo teď propadají.

Pokud si ale jsi jista, že to nějak zvládneš a nebudeš přehnaně vybíravá (resp. nebudeš se hlásit na gympl, či lycea a podobně), tak by neměl být problém se dostat. Sice spíše až na první, druhé odvolání, ale určitě se dostaneš. Děcek je dneska málo a na střední se dostane snad každý..

Další odpovědi
lukas.zmizik

ja sem odmaturoval na elektrotechnicke skole i se ctverkama z matiky na zakladce

de o to, ze cca ve veku, kdy jde clovek na stredni se mu trochu zmeni pohled na vzdelani a na budoucnost… nekomu mozna pozdeji, proto v prvaku odpadne…

podle mne jsou nejlepe pripraveni ti, co se nejprv vyuci a pak dodelaj maturitu …

proto ze se uci tri roky byt manualne zrucni a nakonec za malo navic dostanou stejny papir jako ti, co se (s nadsazkou) ctyri roky sprtaji a nemaji v rukach.))

ted cekam, kdy bude vic casu abych mohl zkusit vs, ale nevim nevim

01Ricco

Asi se dostaneš, ale má význam hlásit se na SŠ se 4 z matematiky a fyziky ???? Myslím si, že ne, podle mého názoru je to už trošku moc odvážné.

Makina

Napíšu Ti to asi takhle…bohužel, se na SŠ v dnešní době dostaneš. To Tě opravdu nebaví nic jiného, čemu by jsi se mohla jít třeba vyučit? Takoví lidé budou jednou velmi žádaní a společnost si jich bude vážit. SŠ nějak odšudlíš se čtyřkama a co pak? Pak zjistíš, že vlastně nic neumíš a nikde Tě nepřijmou do práce tak co? Půjdeš na VŠ? No to nám tímto způsobem ta společnost za chvíli pěkně zdegraduje…a neber si to, prosím, osobně, je to spíš takové konstatování.

kuba007

ne, nemáš. Musíš mít průměr 1,0

tomáš007

Ne, nemáš

jmhad

ale máš,dneska každá střední škola loví žáky,aby se uživila.Záleží na tom,jak dlouho tam vydržíš.Já měl taky problém a z jednoho předmětu jsem na průmce sotva prolezl.A za deset let jsem byl právě v onom předmětu špičkový odborník a učil jsem jiné.Vše je v člověku a není třeba předem si nevěřit.

bbk

Dneska nejde o to se na sš dostat ale spíše o to se tam udržet