Honzouš00

Poradíte s problémem při instalaci dodatku The Sims3 Pets?

Ahoj mám problém s The Sims3 Pets (dom. mazlíčci). Dodatek jsem normálně naistaloval a spustil.Dodatek se načítá, najede to do hlavního menu, tam mi to nahlásí že je problém s autorizačním diskem zkoušel jsem různé cracky a stejně to pořád nejde. Poraďte prosím!!!! Hra je z originálního cd. Dodatek normálně z internetu.

I když jsem si to půjčil od kámoše a ted když spustím the sims 3 načitání dodatku vše zatím v poho, ale když to najede do hl. menu tak tam nic není (žádné uložené hry, nejde vytvořit, no prostě nic)

Nejlepší odpověď
badisko

No nemas proste licenci …