LuK4S3k CZ

Ahoj mám problém s internetovím prohlížečem INTERNE EXPLOREL

Moje máma byla na pc a zrovna byla na internetu a asi něco klikla a stalo se tohle. Když spustím internet zmizí lišta a horní okno explorelu a když dám ukazatel myši na horu tak se horní okno objeví ale s lištou to tak není nevíte co stím ? Děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
Bedy

Zmáčkněte F11 a je to. Omylem si zapla celoobrazovkový režim.
Doplňuji:
darius: Internet Explorer narozdíl od Chromu nesleduje aktivitu svých uživatelů a podle testu Sunspider je to nejrychlejší prohlížeč, podle dlouhodobých výsledků testů NSS Labs je dokonce nejbezpečnějším prohlížečem.

Ty možná pamatuješ na Internet Explorer 6. Ale věz, že poslední verze IE (tedy IE9 a IE10) jsou výborné, mohou v pohodě konkurovat posledním verzím alternativních prohlížečů.