avdul

ahoj mam problem po přeinstalovani windowsu xp mi chybí ikona bluetooth byvala u hodin poradte mi prosim dekuju

jak zapnout bluetooth

Nejlepší odpověď
anonym

Start – nastavení – ovládací panely – BT a zapnout zobrazení v liště.

Další odpovědi
badisko

sice to nepatri k Otazce ale …Neni to uz zbytecne ?…za chvili konci podpora… tak bych ti doporucil se poohlednout po vyssim systemu windows … nebo po nektere z linuxovych distribuci ..treba… ubuntu.. kubuntu orezane xbuntu ..debian atd…

anonym

Nejspíše ti chybí nainstalovat ovladač – najdi si jej na webu výrovbce počítače – podle typu.

MK44

Po instalaci operačního systému a rovněž po jeho „opravě“ bývá nutno reinstalovat i mnohé (nebo všechny) programy a ovladače.