Lamička

Ahoj mám problém.. Na pc jsem admin ale počítač chce stále vyšší oprávnění ! ještě 1! t

Tak hele před chvíli jsem sem dal otázku ale vy jste mi sice odpověděli ale to mi moc nepomohlo .. Asi jsem to špatně napsal ale já potřebuju sloučit 2 složky a ono to napíše že to potřebuje vyšší oprávnění a já dám OK a pak se hodí error ! přístup ke složce odepřen !!Tak co je to za bordel ? Já to nutně potřebuju ! To si mám reinstallnout windows ? Ale dříve to nedělalo !:(

Odpovědi
arygnoc

Skopíruj súbory z jednej zložky do druhej, potom tú zdrojovú zložku zmaž.
Čo je na tom zložitého?
Záleží, čo to je zložky, pokiaľ sú to nejaké knižnice alebo zložka s programami (aplikáciami, scriptami), ktoré práve bežia, je samozrejmé, že presun sa ti nepodarí.
Takže NEKRIČ, NEROZČUĽUJ sa a buď popíš problém presnejšie, keď to tak potrebuješ.
V akom programe tie zložky zlučuješ?
Robí to v prieskumníkovi i napr. Totalcommanderi?
Skúšal si presúvať (presúvať, nie kopírovať) bez spojenia? (tak sa dozvieš, ktorý súbor robí problém).

anonym

už jsem napsal jak to obcházím

Fazzz

Ahoj, já měla to samé. A nakonec jsem si potom nemohla spustit ani Word, pořád to hlásilo oprávnění. Bude se to zhoršovat a zhoršovat. Proto jsem zavolala specialistu na PC, a ten mi řekl, že jsem měla PC zavirovaný. Musel mi znovu nahrát windows … tyhle viry se nejvíc chytají na FB, e-mailu atp. Radši si to reinstaluj.