*Kajda*

Ahoj,mam nokii lunia 520. Ale nejdou mi stahovat aplikace. Napise mi to kod chyby a nejake cislo co s tim?? Dekuji.

Jak stahovat aplikace??

Odpovědi
anonym

Máš v pořádku účet?Zkus zavolat na toto číslo,tam ti poradí.
841 300 300
popř.koukni sem:
http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/mobily/pod­pora/produkty/lu­mia520/

Löwe

Víc bych ti pomohl, pokud bysi napsala to čísílko :)

Bedy

Stahujete z oficiálního obchodu – Store? Jinak do budoucna – prosím, vždy uvádějte veškeré podrobnosti o té hlášce – chybový kód, text apod. Pak se totiž řešení nabídne velmi snadno a rychle.

Pakliže tedy stahujete z oficiálního obchodu (z menu), tak zkuste obnovit tovární nastavení – skočte do menu-Nastavení-O systému-sjet dolů-Obnovit tovární nastavení.

V případě, že to nepomůže, stáhněte si prosím na počítač Lumia Software Recovery Tool a přes tento prográmek telefon opravte. Podle návodu uvedeného níže by to neměl být pro Vás velký oříšek.

Ovšem pokud je telefon v záruce, bylo by asi lepší kontaktovat prodejce/servis a telefon reklamovat.

Ale přiznám se, že za nějaké ty 3–4 roky, co mi Lumie chodí rukama, jsem se s tímto nikdy nesetkal. 🙂

Zdroj: http://www.my­lumia.cz/Jak-aktualizovat-nebo-prehrat-firmware-z-pocitace-s-Lumia-Recovery-Software-Tool-A_403