marketa K

ahoj mam na pouchove pritele chtela jsem se zeptat jak to je s pulkama ma tam i praci

zkusenost

Nejlepší odpověď
terry

S jakýma pulkama? Co s nima?
A co, ze tam má práci?
A kde na pouchově?
Nechápu.

Další odpovědi
arygnoc

je prosto v base a či ho pustia podmienečne domov.

len nech si to odsedí, nemal tam liezť.
i keď, uznávam, občas sa justícia sekne, … ale to je na dlhú debatu.

stela

Nepíšeš ani za co tam je?Takže nejde říct jestli muže žádat po pulce trestu,nebo po jedné třetině trestu.Práci muže mít,ale záleží na jeho chování,jestli má nějaké pochvaly atd.Je toho hodně co se hodnotí,aby mohl být třeba eventuelně propuštěn.Ale držím palce.Každý se tam muže dostat,ani nevíte jak.A dnešní justice je takovej bordel,že hodně lidí je tam neprávem…vím to z vlastní skušenosti.Né že bych tam byla já,ale kamarad.Který tam neměl vubec bejt

SeptikB

Sice nemám ponětí, na co se ptáš, ale už se to tady řešilo:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/veznice-pouchov-zkusenost

Luciasek

ahoj,je jedno jestli pracuje a ma treba 20 pochval..muj manzel sel po 3 letech k pulce i kdyz pevny vystup ma letos v srpnu…A co myslis? Jak to dopadlo? Nepustili.. a TO MA 20 POCHVAL,CHODI DO PRACE,RIDITEL SE NAM TAKE PRIPOJIL K PULCE,VOLNE VYCHAZKY..

hanulka11

Pouchov.....zřejmě věznice a chce jít na půlku domů, to jsem tak asi pochopila ,ale co tím chtěl básník říci......