barunka4202

Ahoj, mám doma takový problém, pořád se s tátou hádáme a já si už nevím rady.

(Dneska jsme se chytli kvůli tomu,že já měla navštívit starou školu a táta se mě ptal na jaký zastávce mám vystoupit a já to nevěděla. Potom na mě začal řvát a já jsem se rozbrečela.) Tak opravdu nevím co mám dělat. :'(

Nejlepší odpověď
mosoj

Život není peříčko !

Další odpovědi
anonym

Netrap se tím. Taťka se zřejmě s něčím pracně vyrovnává, tak je popudlivý. Až bude v klidu sedět třeba u televize, tak ho zkus obejmout a dát mu pusu. Třeba sis to neuvědomila a začínáš se k němu chovat jinak ty. Dospívání dětí je obtížné pro obě strany, jak pro děti, tak pro jejich rodiče. Kdyby to hned napoprvé nezabralo, tak buď s tou pusou přichystaná na nejbližší vhodnou příležitost. Neboj, zafunguje to.

elektrikář

To chce klídek a vždy nechat taťku vydýchat. Těžko se vyrovnává z tím že jsi už velká.A máš také paličatou hlavu snad víš po kom.

anonym

Zkus si s ním opatrně někdy promluvit a zeptat se ho proč je takový, že ti to vadí atd…
já to zkoušela, ale můj táta byl hodně tvrdohlavý, pil a byl agresivní, tak se moji rodiče rozvedli a žijeme jinde, tobě bych to nepřála, ale zkus s ním hodit řeč ;)